Moutfield

Češi jsou národem kutilů a zahrádkářů. To je o nás dlouho dobře známo. Funguje u nás celá řada velkých zahraničních hobbymarketů (Hornbach, Obi, Bauhaus, Baumax, atd.) a bezpočet menších prodejců zahradního a domovního vybavení. Ryze česká společnost Moutfield je však z nich dlouhodobě největší a mezi českými zákazníky zdaleka nejoblíbenější. Její sortiment čítá kompletní katalog zahradních strojů, nábytku, bazénů, zkrátka úplně všeho, co bychom mohli při péči o zahrádku či rodinný dům potřebovat. A je zde nutno říci, že firma Moutfíeld si své první místo zcela jistě právem zaslouží.

Moutfield se proslavil svými slevovými akcemi

Jméno Moutfield mají zákazníci nejčastěji spojené s různými slevovými akcemi. Těch se během celého roku pořádá skutečně bezpočet a ani současný rok 2014 není výjimkou. Sezónu akcí otvírá znovuobnovené kolo štěstí, kde se můžete vytočit slevy od 30% do 100%. V období od dubna do července nás čekají pravidelné sezónní akce s průměrnou výší slev až 50% a třešničkou na dortu jsou velké posezónní výprodeje v srpnu a září, kde seženete veškeré zahradní zboží se slevami až 80% oproti běžným cenám uvedených v ceníku pro tento rok. Tím to ale ještě nekončí na říjen a listopad Moutfiled nachystal speciální tematické akce (speciální slevy, na sněhové frézy, krby, kamna, atd.) a je to i čas kdy znovu ožívá kolo štěstí. Slevové letáky, tak jak je to běžné u jiných prodejců zahradního vybavené zatím Moutfíeld nevydává.

Jinak je zde nutné přiznat, že originální název této společnosti není zrovna jednoduchý na pravopis. Sám majitel v jednom z rozhovorů přiznal, že kdyby se dnes rozhodoval, jak firmu pojmenovat, na 100% by zvolil jiný, více česky znějící název. My zde pro snazší dohledatelnost uvádíme jméno společnosti psané jako Moutfield, Moutfiled či Manfild. Tak totiž běžný Čech přirozeně toto jméno nejčastěji hledá a píše. Pokud bychom chtěli ale být úplně precizní, správný anglický pravopis je Mountfield. Vzhledem k tomu, že už se ale toto jméno tak hluboce vžilo do podvědomí obyčejných lidí, je nějaké dodatečné přejmenované na něco snazšího v nejbližší době již značně nepravděpodobné. Jinak čistě pro zajímavost, společnost Moutfiled sponzoruje třeba i vlastní hokejový klub s název Moutfield HK.

Prodejny a sortiment Moutfiled v České republice

Nejvíc ale samozřejmě každého zajímá, co a hlavně kde u firmy Moutfiled.cz nakoupí. Katalog této společnost je velmi bohatý a ceník navíc velmi příznivý. Nechybí v něm rotační, strunové i bubnové sekačky, zahradní nábytek a grily, krbová kamna a bazény, které dohromady tvoří největší část celého sortimentu. Moutfiled nabízí ale i všemožné křovinořezy, kypřiče na trávu, zahradní traktory, motorové pily, náhradní díly, tlakové myčky, čerpadla a vodárny, kultivátory, vertikutátory, infrasauny, krby, zahradní vysavače, štípačky dříví, krmiva a osiva nebo dokonce i krmiva pro psy. A kde že tento bohatý sortiment zboží můžeme zakoupit?

Prodejny společnosti Moutfield najdeme snad ve všech větších či menších městech po celé ČR. Nechybí mezi nimi velká čtyřka Praha, Brno, Ostrava a Plzeň ale i menší krajská a okresní města jako Hradec Králové, Boskovice, Mělník, Olomouc, České Budějovice, Cheb, Znojmo, Tábor, Ústí nad Labem, Klatovy, Opava, Karlovy Vary, Pardubice, Šumperk, Valašské Meziříčí, Pelhřimov, Hodonín, Litomyšl, Příbram, Sokolov, Žďár nad Sázavou, Kladno, Jihlava, Most, Jaroměř, Mladá Boleslav, Liberec nebo Třebíč.

Tagy: moutfíeld prodejny, moutfield adaptér na sekačku, moutfíeld akce 2014, moutfield řetězové pily, moutfield hk, moutfiled brno, moutfíeld krbová kamna, moutfíled praha, moutfíeld kolo štěstí, moutfiled leták