Zahradní katalog

Společnost Manfild – jednička na našem trhu s vybavením pro dům a zahradu – si pro nás v roce 2014 opět nachystala několik novinek ve svém zahradním katalogu. Již dávno zde nenajdeme jenom klasické zahradní vybavení a bazény, na které jsme zvyklí. Manfild čím dál více zařazuje do svého sortimentu také některé doplňkové zboží a když si prolistujeme aktuálním katalogem, je zde tento trend znát i v tomto roce. Nyní se spolu podíváme, jaké zboží bychom si u tohoto výrobce neměli nechat v roce 2014 ujít. Samozřejmostí bude i cenové zhodnocení nabízeného sortimentu a výčet plánovaných akcí.

Zahradní sekačky, traktory, motorové pily

Jádro celého zahradního katalogu tvoří samozřejmě i pro tento rok zahradní vybavení. Horkou novinkou jsou zde ale zahradní robotické sekačky řady Wiper. Robotické sekačky tu s námi byly i dříve, ale často se jednalo o nesmírně drahé stroje s mnoha nedokonalosti. Nic z toho ale rozhodně pro sekačky Wiper neplatí. My zákazníkům doporučujeme zejména novinkový model Wiper J X. Manfild ho nabízí za cenu pouze o málo vyšší než loňský model zahradní sekačky Wiper Blitz, ale komfort je to nesrovnatelný.

Navíc, pokud si počkáme na některou ze slevových akcí, které Manfild v sezóně pořádá napříč celým katalogem veškerého svého zboží téměř každý měsíc, dá se tato sekačka sehnat za cenu je o málo vyšší než 20 000 Kč. Zmiňme ještě, že název Manfild není správný. Správně píšeme – a přiznáváme, že je to trošku hádanka i pro nás – Mountfield. Z důvodu lepší dohledatelnosti pro naše čtenáře však uvádíme tento název.

Sekačka Wiper J X si hravě poradí s trávníkem o rozloze až 600 m2 a hlavně obsahuje novou technologii vodícího kabelu. Zaměstnanci firmy Manfild speciálním přístrojem umístí pod povrch trávníku tenký kabel. Proces je velmi jednoduchý a trávník nijak nepoškodí. Sekačka se pak podle kabelem vymezeného obvodu trávník poseče. Díky tomu si hraje poradí i s členitými zahradami a pro nás je proto tento modelu z aktuálního Manfild katalogu jednoznačným vítězem pro rok 2014. Další zajímavé novinky a akce si můžeme prohlédnout v sekcích věnovaných zahradním traktorům, křovinořezům a motorovým pilám.

Další novinky a akce z aktuálního zahradního katalogu

Již jsme zmínili, že katalog firmy Manfild již dávno není jen zahradní vybavení. V roce 2014 v něm najdeme i obsáhlý sortiment krmiv pro domácí mazlíčky a také velký výběr různých kamen, biokrbů a nově přibyly i infrasauny. Skutečně horkou novinkou (a to doslova), která nás z katalogu oslovila nejvíce, jsou designová kamna Alta s neobvyklým ztvárněním a výhřevností až 9 kW. Manfild Vám je zdarma odveze až domů a na celá kamna je poskytována nadstandardní záruka v délce 7-mi let. I cena však v tomto případě prémiová a běžně se pohybuje kolem 32 500 Kč. To však neznamená, že je není možno sehnat levněji – ba naopak. Nyní už se dostáváme k akcím firmy Manfild, které si pro nás na rok 2014 připravila. V nich např. tyto kamna – a nejen je- můžete zakoupit až za polovic!

Největším lákadlem je bezesporu obnovené Kolo Štěstí. To patří rozhodně k nejznámějším akcím firmy Manfild a díky němu si v průběhu celého roku 2014 můžete vytočit opravdu zajímavé slevy. Kromě něj si Manfild připravil klasické slevové akce, které v průběhu sezóny (od března do konce září) probíhají s pravidelností jednoho měsíce. V jejich průběhu můžete běžně nakoupit zboží ze zahradního katalogu i za polovic. Přehled všech aktuálních akcí si pak můžete přečíst na našich stránkách. Všechny katalogy firmy Manfild pak obsahují i rozsáhlý sortiment všech druhů bazénů. Na ty jsme se podrobněji zaměřili v samostatné bazénové sekci a zde je proto neuvádíme.

Tagy: manfild bazény, manfild akce katalog zahradní, kolo štěstí manfild, manfild akce 2014, manfild krby, manfild sekačky