Kompostéry

Kvalitní dobře prohnojená půda je naprostým základem ať už pro pěstování ovoce nebo zeleniny tak i okrasných rostlin a keřů. Intenzivní pěstování půdu navíc rychle vyčerpává a bez pravidelného přidávání dalších hnojiv není úspěšný růst a sklizeň bohaté úrody vůbec myslitelná. Na trhu jsou sice široce dostupná umělá hnojiva, ale v naší uspěchané průmyslové době se stále více lidí začíná obracet od všudypřítomné chemie zpět k přírodě.

Řešením nám mohou být kompostéry. Zakládání kompostu každý správný zahrádkář dobře zná, ale právě kompostéry pozdvihly tuto činnost na novou úroveň. Navíc se skvěle hodí nejenom pro zahrádkáře, ale k ukládání vyhozeného bioodpadu ho mohou využít i rodiny s dětmi nebo lidé žijící v rodinném domku nebo na vesnici, zkrátka všude tam, kde je kvalitní čistě přírodní hnojivo potřeba.

Tagy: manfild kompostéry, mounfield kompostéry, mounfild kompostéry, mountfield kompostéry, mountfild kompostéry, monfild kompostéry, mauntfield kompostéry, monfield kompostéry, maunfield kompostéry