Aktuální výprodeje

Společnost Manfild – správně psáno – Mountfield provozuje po celé České republice síť přibližně 60 prodejen. Velkou výhodou je, že součástí většiny je také vlastní servisní středisko, kde Vám zboží zkontrolují a případně opraví. Prodejny slouží také jako místo, kde si můžete vyzvednout zboží objednané v internetovém obchodě Manfild a to samozřejmě zcela zdarma. Prodejny Manfild také pravidelně pro své zákazníky připravují různé akce ať už se jedná o výhodné slevy, kolo štěstí nebo servis a montáž zakoupeného zboží zcela zdarma. Připravili jsme pro Vás aktuální seznam všech probíhajících akcí, které v prodejnách Manfild můžete využít

Využijte bohatých akcí a výprodejů

1)Aktuálně v prodejnách Manfild a v internetovém obchodě probíhají posezónní slevy. Nakoupit tak můžete všechno zboží v celém sortimentu jako jsou traktory, pily, grily, traktory, kompostéry, bazény, křovinořezy, sekačky, sprchy, zahradní nábytek, vertikutátory, myčky a další za atraktivní slevy, které činí 40–80% procent. Nabídka dokonce platí i na zboří, kterému sezóna teprve začne, jako jsou například sněhové frézy.

2)Na veškeré objednávky z internetového obchodu, je nyní poštovné u České pošty zcela zdarma.

3)Každý ví, že pokud chceme, aby nám zahradní technika dlouho a dobře sloužila, je nutné se o ní dobře starat a jednou za čas ji také důkladně prohlédnout. Nejideálnější čas pro takovou servisní prohlídku je právě po sezóně. Od října 2014 do konce ledna 2015 probíhají u Manfildu každoroční posezónní servisní prohlídky a to pro vybrané výrobky zcela zdarma. Ty poznáme podle toho, že při koupi je u nich právě informace o pravidelné posezónní prohlídce zdarma. Nejčastěji se jedná a sekačky, křovinořezy, zahradní traktory, motorové pily a podobné zboží. Navíc je u těchto prohlídek také poskytována až 70% sleva na případně opravy a až 30% sleva na náhradní díly. Tuto nabídku hodnotíme velice kladně. A nejen my. Posezónní prohlídka u společnosti Manfild se také v roce 2010 stala vítězem magazínu iTest při porovnávání různých posezónních servisů zahradní techniky. Pokud jste však zakoupili zboží u jiného prodejce nebo zboží, na které se tato akce nevztahovala, budete si muset za tento servis připlatit.

Prodloužená záruka, slevy či prohlídky zdarma

4)Další službou, kterou oceníte hlavně při koupi složitější zahradní techniky nebo vybavení je, že pracovníci společnosti Manfild Vám zakoupené zboží zdarma dovezou až na zahradu, tam ho sestaví, zprovozní a ještě zboží předvedou, naučí Vás s ním pracovat a zaškolí o údržbě. Tuto na českém trhu jedinečnou službu najdete u všech výrobků označených symbolem bílého domečku na žlutém pozadí.

5)Při koupi jakéhokoliv bazénu můžete u Manfildu využít možnost odborné montáže bazénu zkušenými řemeslníky za zvýhodněné ceny.

6)U vybraného zboží nabízí Manfild extra prodlouženou sedmiletou záruku.

7)Odkup starého zahradního spotřebiče nebo i vysloužilého jízdního kola za 33% původní hodnoty. Platí dokonce i pro domácky vyrobené stroje. Pokud nedokážete doložit původní hodnotu výrobku, o ceně rozhodne vedoucí prodejny.

8)Odborný servis zahradní a bazénové techniky, který může využít každý, i když třeba zboží koupil někde jinde.

9)Věrnostní bonus tzv. vkladních knížek. Za každý nákup získáte 8% z celkové ceny zboží, které se Vám připíšou na Vaši vkladní knížku. Při dalším nákupu můžete tento bonus využít a získat slevu na nově zakoupený výrobek až 7% z jeho celkové hodnoty.

Podrobný seznam všech prodejen Manfild včetně jejich adresy, telefonního čísla a otevírací doby najdete v sekci prodejny Manfild.

Tagy: manfild akce prodejny, mounfield akce prodejny, mounfild akce prodejny, mountfield akce prodejny, mountfild akce prodejny, monfild akce prodejny, mauntfield akce prodejny, monfield akce prodejny, maunfield akce prodejny