Zahradní traktory

Těžko lze uvěřit tomu, že sekání trávy může být zábava. Se zahradními traktory je tomu ale skutečně tak! Pokud se staráte o větší travnáté plochy za rodinným domkem nebo na chalupě, jsou zahradní traktory téměr nezbytností. Jednoduše sednete za volant a jen tak jakoby mimochodem cestou posekáte trávník. Zahradní traktory se vyznačují širokým záběrem sečení (až 120cm), vysokou rychlostí sekání a také tím, že veškerou posekanou trávu nasbírají do zásobníku nebo do menšího přívěsu, kam se vejde až 350 l trávy. Tu pak jednoduše dopravíte, kam potřebujete a můžete ji dále využít. Většina moderních zahradních traktorů nabízí i možnost mulčování posekané trávy. Ta je pak rozsekána na melé kousíčky a rozptýlena po trávníku, takže slouží jako přírodní hnojivo a zabraňuje také přílišnému vysoušení porostu.

Mezi prověřené značky zahradních traktorů, které můžeme podle naší zkušenosti s klidným svědomím doporučit i Vám patří jistě stroje švédské firmy Global Garden Products (zkráceně GGP), které můžete sehnat pod značkami Stiga, Alpina, Mountfield (tak zní správně psaný výraz), Atco a nebo Castelgarden. Velmi kvalitní jsou také zahradní traktory americké značky Toro. U Manfildu nyní seženete všechny zahradní traktory za bezkounkurenční ceny. Navíc k nim ještě dostanete dopravu, zprovoznění a zaškolení zcela zdarma. Třešničkou na dortu jsou pak každoroční posezónní prohlídky a extra dlouhá sedmiletá záruka. Za to vše u Manfildu opět nezaplatíte ani korunu.

Tagy: manfild zahradní traktory, mounfield zahradní traktory, mountfield zahradní traktory, mountfild zahradní traktory, monfild zahradní traktory, monfield zahradní traktory, mauntfield zahradní traktory, mounfild zahradní traktory, maunfield zahradní traktory