Zahradní sprchy

Zahradní sprchy jsou ideálním doplňkem každé zahrady ať už na chalupě nebo u rodinného domku a v létě dokáží poskytnou přijemné osvěžení. Pokud máte bazén jsou zahradní sprchy téměř nutností. Patří totiž k dobrým zvyklostem se před každým vstupem do bazénu nejdříve osprchovat. Odstraní se tak všechny nečistoty, kousky trávy, nánosy hlíny a podobně.

U společnosti Manfild (správně Mountfield) najdete bohatou nabídku převážně solárních zahradních sprch. Ty díky svému jedinečnému zpracování a nátěru dokáží pojmout až 35 litrů vody a zahřát ji až na 60 C. Ceny nejlevnějších modelů začínají na 3000 Kč s dph.

Nezapomeňte, že pokud se chystáte koupit zahradní sprchu je tak nejlepší učinit na podzim nebo v zimě, kdy jsou ceny tohoto a podobného typu zboží vůbec nejnižší. Mimo sezónu totiž můžete zahradní sprchy běžně sehnat až o polovinu levněji.

Aktuální Manfild Akce: U Manfildu momentálně probíhají velké posezónní slevy, kde můžete nakoupit všechno zboží včetně zahradních sprch až za 20% původní ceny.

Tagy: manfild zahradní sprchy, mounfield zahradní sprchy, mounfild zahradní sprchy, mountfield zahradní sprchy, mountfild zahradní sprchy, monfild zahradní sprchy, mauntfield zahradní sprchy, monfield zahradní sprchy, maunfield zahradní sprchy