Bazény

Aktuálně probíhají u Manfildu (správně Mountfieldu) velké posezónní slevy, kde můžete získat slevy 40–80% na všechny druhy bazénů! Tato akce platí i na zastřešení a veškeré bazénové příslušenství jako např. bazénovou chemii, solární ohřívače, bazénové vysavače a mnoho dalších!

Říká se, že Česko patří ve světě mezi bazénové velmoci. A skutečně, počet bazénů v přepočtu na obyvatele je úctihodných 2000 bazénů na 100 000 obyvatel. V Evropě nám tak mohou konkurovat snad jen Francouzi nebo Španělé. A to i přes to, že počasí ve střední Evropě nepatří zrovna mezi to nejteplejší a dobře předvídatelné. Za velkou popularitu bazénu všeho druhu může také prudký pokles jejich cen. Od přelomu tisíciletí klesly totiž jejich ceny až o třetinu. Významně se také změnil důvod, proř si bazény pořizujeme. Zatímco dříve to byla hlavně otázka prestiže, dnes bazény nakupujeme hlavně kvůli dětem.

Nákupu bazénu, pokud se tedy zrovna nechystáte koupit nějaký nafukovací, bývá obvykle relativně velkou investicí, a aby jste si ji se svojí rodinou co nejvíce užili, je nutné si vše dobře předem promyslet. Však se také jedná o investici na desítky let dopředu. Krátce se tedy podíváme na několik bodů, které je nutné před nákupem venkovního bazénu zvážit:

  1. Vybrat včas. Od podzimu do jara lze využít výhodných předsezónní slevy.
  2. Vhodné místo. Volíme dostatečně prosluněné místo s dostatkem prostoru kolem pro léhátka nebo slunečníky, vhodná je zpevněná plocha okolo bazénu, ideálně dlaždičky
  3. Typ, délka, materiál bazénu. Oblíbené jsou jednoduché bazény, které lze jednoduše nainstalovat bez výkopových prací. Vynikají snadnou údržbou a po sezóně je lze lehce zazimovat. Velikost bazénu volíme podle naších prostorových či finančních možností
  4. Záruk, montáž, servis. Nenechte se zmást cenou samotného bazénu. Nesmírně důležité je nakupovat bazén u renomované firmy, která má s montáži a servisem dlouholeté zkušenosti. Dostatečně dlouhá záruka nám také může ušetřit řadu nepřijemných situací. Do ceny je nutné vždy započítat montáž bazénu s následným servisem. Do výsledné sumy se promítne i cena požadovaného příslušenství.
  5. Bazénové příslušenství – písková filtrace, protiproudy, tepelná čerpadla se zastřešením, bazénové vysavače. Vždy si předem ujasníme co od bazénu očekáváme a podle toho volíme i příslušenství. Taková písková filtrace nebo zastřešení jsou už v dnešní době spíše samozřejmostí než luxusem.
  6. Nechat si poradit! Personál renomovaných firem jako je Manfild (Mountfield) má bohaté zkušenosti se stavbou a plánováním bazénů. Určitě doporučujeme nechat si poradit nebo rovnou naplánovat bazén právě s pomocí bazénových specialistů s mnohaletou praxí. Ti dokáží proměnit i náročné požadavky každého zákazníka v kvalitní a hlavně dlouhá léta dobře fungující prostředek k zábavě a relaxaci celé rodiny.

Další informace si můžete prohlédnout v sekci nadzemních bazénů. V další části pak najdete přehled všech aktuálních akcí a slev, vztahujících se na bazény firmy Mountfield.

Tagy: manfild bazény, mountfield bazény, mountfild bazény, monfild bazény, monfield bazény, maunfield bazény, mauntfield bazény, mounfild bazény, mounfield bazény