Bazény akce Mountfield 2014

Společnost Mountfield nyní nabízí velké výprodeje na všechny bazény ve svém katalogu. I v roce 2014 tak zde nakoupíte nadzemní, zapuštěné, zahradní či vnitřní bazény v akci za skvělé výprodejové ceny. Mountfield u nás poskytuje vůbec nejširší výběr bazénů a tak není pohyb, že si zde vybere opravdu každý. Přesto se mezi nimi najdou některé, co si vaši pozornost zaslouží více. Jaké bazény se v současné akci vyplatí nejvíce? Jaké jsou nejprodávanější a které naopak nejlevnější? Zde najdete kompletního průvodce na bazénovou sezónu Mountfield roku 2014.

Akce na nadzemní bazény Azuro a jejich příslušenství

Bazény Azuro představují vůbec nejprodávanější značku bazénů u firmy Mountfield. Jedná se o klasické nadzemní bazény určené především na zahradu. Přes dostupnou cenu překvapí svou kvalitou a možností dokoupení bohatého příslušenství. Základní model Azuro 400 o průměru 3,6m stojí normálně kolem 11 000 Kč, ale v současné akci bazénů Mountfield 2014 jej seženete již za 7500 Kč. Přesto tento nejlevnější model není ten, který bychom vám doporučili. K provozování bazénů je vždy potřeba příslušenství, které často může stát stejně jako bazén samotný. A kupovat bazén například bez základní filtrace rozhodně nikomu nedoporučujeme.

Cenově nejvýhodnější volbou z katalogu bazénů značky Mountfield jsou tak pro rok 2014 zejména všechny bazénové sety Azuro. S nimi získáte nejenom bazén samotný, ale i veškeré potřebné vybavení (písková filtrace, schůdky, teplené čerpadlo, atd.) a to za tu nejlevnější možnou cenu. Velkou předností firmy Mountfield je i to, že ke všem tento setům nabízí dopravu a odbornou montáž zcela zdarma. To je opět věc, která u konkurenčních prodejců může spolknout i další tisíce korun. V aktuální akci se proto doporučujeme dívat hlavně po těchto cenově výhodných bazénových sadách.

Nejlevnější zapuštěné bazény Mountfield pro rok 2014

Současné akce se samozřejmě vztahují i na všechny zapuštěné bazény firmy Mountfield. Je však třeba počítat s tím, že i po slevě jsou zapuštěné bazény obvykle řádově dražší než předchozí modely Azuro. Ať už si vyberete keramický bazén Compass, fóliový bazén Ibiza nebo sklolaminátový Calypso, vždy se bavíme řádově o stovce tisíc korun. Tyto bazény jsou často určeny do interiérů a jedná se o luxusnější kousky. Bavíme se teď o zapuštěných rodinných bazénech z katalogu Mountfield. Pokud si chcete udělat vlastní zapuštěný bazén třeba na zahradě, je možné i výše zmíněné bazény Azuro bez problémů zakopat do země. I s tím vám pracovníci firmy Mountfield rádi pomohou – stačí jen navštívit nejbližší prodejnu této značky. Kompletní katalog všech zmíněných bazénů, včetně příslušenství, pak naleznete zde.

Tagy: bazény akce mountfield 2014, nadzemní bazény mountfield 2014, sklolaminátové bazény ceny, nejlevnější nadzemní bazény s pískovou filtrací, nejlevnější bazény do země, bazény bez filtrace, akce na bazény mountfield, bazény akce zapuštěné 2014, zapuštěné bazény mountfield