Mountfield.cz ceník veškerého zboží

Společnosti Mountfield.cz patří u nás první místo v prodeji veškerého zboží pro dům a zahradu. V dnešním článku se nejenom podrobněji podíváme na její ceník, ale také si ukážeme, které konkrétní výrobky a modely jsou v jejím rozsáhlém katalogu ty nejlepší. Ale pozor, nejlepší u nás neznamená nejdražší. Naopak, abychom označili výrobek v dané kategorii jako vítěze, musí nabízet ten nejlepší poměr cena výkon. Zkrátka za co nejméně peněz hledáme kvalitní zboží, které na naší zahradě vydrží léta.

Až 50% slevy na vše od společnosti Mountfield díky akcím

Do začátku jen pro objasnění – peněžní částky, které v ceníku veškerého zboží společnosti Mountfield.cz pro rok 2014 najdeme, nejsou jednotné a slouží pouze k orientačním účelům. Proč? Zkrátka proto, že Mountfield během kalendářního roku pořádá více než desítku slevových akcí od známého kola štěstí po posezónní výprodeje. V nich nakoupíte vše od společnosti Mountfield.cz často až se slevami dosahujících 50 procent. Málokdy se tak stane, že částka, kterou za zboží zaplatíte v prodejnách či přes eshop odpovídá údaji uvedenému v oficiálním ceníku. To je potřeba mít vždy na paměti. A nyní již vybíráme naše 3 vítěze pro tento rok a to z následujících kategorií – zahradní sekačky, křovinořezy, bazény.

To nejlepší z ceníku s veškerým zbožím Mountfield.cz pro rok 2014

A začínáme zahradními sekačkami. V těch je společnost Mountfield.cz doslova přeborníkem a s klidným svědomím můžeme říci, že těžko uděláte při výběru chybu. Všechny typy sekaček prošly úspěšně náročným testováním a obsahují pouze ty nejkvalitnější pohonné jednotky od světoznámých značek jako Briggs&Stratton, Honda nebo GGP. To zaručuje jejich dlouholetou výdrž a maximální spolehlivost. Přesto mezi nimi najdeme jednoho favorita. Je jím model MTF 4820 HP. Za cenu 4995 Kč (jedná se o částku po slevě 50% oproti ceně v oficiálním ceníku, kterou získáte využitím některé z mnoha slevových akcí).

Tento model nabízí parádní sedmiletou záruku a navíc všechny prémiové služby jako posezónní prohlídky zdarma, atd. Samotná sekačka patří podle testů k jedněm z nejspolehli­vějších strojů na trhu a tak je téměř jisté, že nám na zahradě vydrží klidně i celé desetiletí. Křovinořez neboli motorová kosa je všestranná pomocník, který kolem domu zastane všechny práce, na které nám nestačila sekačka. Pokud nehodláte sekat rovnou celou zarostlou louku, vystačíte lehce s modelem Oleo-Mac TR61E. Mountfield.cz a jeho ceník s veškerým zbožím u toho modelu uvádí cenu necelé 2000 Kč (opět sleva 50% proti původní částce), za kterou dostanete 7 let prodloužené záruky a po celou dobu veškerý technický servis zdarma.

Nejvýhodnější bazény a vítězové v dalších kategoriích

Vítězem na poli bazénů jsou už druhý rok po sobě univerzální nadzemní bazény značky Azuro. Ať už hledáte letní osvěžení pro děti nebo si hodláte vybudovat plnohodnotný zahradní bazén s veškerým příslušenstvím, bazény Azuro mají každému co nabídnout. Ceník Mountfield.cz čítá 8 modelů těchto bazénů a v podstatě záleží na každém jakou velikost upřednostňuje. Bazén Azuro 401 s průměrem 4,6 m poskytne za cenu 11 000 Kč (opět se jedná o akční slevu, plná částka v ceníku je 16 860 Kč), už slušný komfort.

Tolik tedy jen krátké představení katalogu firmy Mountfield.cz a jejího ceníku. Doufáme, že vás tento úvod dostatečně nalákal i k prohlídce veškerého dalšího zboží, mezi které můžeme zařadit např. motorové pily, zahradní grily, kompostéry, krbová a kachlová kamna, plotové nůžky, sněhové frézy, drtiče, štěpkovače, hadice, zahradní nábytek, elektrické rotavátory, tlakové myčky, infrasauny nebo náhradní díly či psí krmivo.

Tagy: mountfield zahradní nábytek, mountfield 50 procent na vše, mountfield tlakové myčky, mountfield náhradní díly, mountfield.cz motorové pily, mountfield slevy padesát procent na vše, bazény akce mountfield 2014, mountfield elektrické rotavátory, mountfield.cz ceník veškerého zboží, mountfield.cz hadice