Nadzemní bazény

Z nabídky nadzemních bazénů vévodí katalogu firmy Manfild pro rok 2014 zejména bazény Azuro. Ty se již po mnoho let řadí v ČR na první místo, co se prodejů všech zahradních bazénů týče. Vděčí za to snadné údržbě, instalaci a především velice příznivé ceně. Nadzemní bazény Azuro jsou dostupné v mnoha velikostech a tvarech, počínaje kruhem o průměru 3,6 metrů až po prostorný ovál 9×5 metrů. Další jejich velkou předností je bohatý výběr příslušenství. Bazény Azuro se prodávají v sadách, kdy v jednom balení dostanete za zvýhodněnou cenu i veškeré potřebné příslušenství. Pokud si navíc počkáte na některou z častých slevových akcí pro rok 2014, můžete při nákupu těchto bazénů ušetřit až 50% oproti běžné ceně uvedené v katalogu.

Nejprodávanější nadzemní bazény Azuro

Nejlevnějším zahradním nadzemním bazénem Azuro, je model 400, který běžně vyjde na 11 000 Kč. V aktuální akci ho však Manfild nabízí (se slevou 32%) již za cenu 7500 Kč. Podobná sleva se týká i všech ostatních modelů. Za nás však nedoporučujeme tyto bazény kupovat samostatně. Málokdo si uvědomuje, že samotný bazén je jen polovina úspěchu a bez základního příslušenství se již dnes prostě neobejdeme.

Za nás proto doporučujeme zvolit raději sadu Azuro 401 De Luxe, která je také vůbec nejprodávanější. Ta nyní v akci vyjde (se 45% slevou) jen na 21 500 Kč, z původních téměř 40 000 Kč. V této ceně jsou kromě bazénů samotného (průměr 4,6m) zahrnuty také bazénové schůdky, písková filtrace, solární ohřívadlo a kompletní doprava a odborná montáž na místě zdarma! Sada Azuro 401 De Luxe tak na poli nadzemních bazénů v roce 2014 jen těžko najde nějakou konkurenci. A to obzvláště s přihlédnutím k její aktuální ceně a bohatému příslušenství, které za ni dostanete. Dostupná je na všech prodejnách Manfild vybavených bazénovým centrem.

Zahradní nafukovací bazény Swing

Z dalších druhů zahradních nadzemních bazénů nabízí Manfild ještě také nafukovací bazény. Ty v katalogu najdete pod značkou Swing a jedná se zejména o nejjednodušší dětské bazénky určené na léto na blbnutí a osvěžení na zahrádce. K tomuto účelu jsou však naprosto výborné. Bazény vynikají naprostou bezpečností a to zejména pro děti a vysokou odolností proti mechanickému poškození. Na závěr ještě přidáváme rady, jak správně bazény vybírat a nebo si můžete prohlédnou přehled všech bazénů v akci pro rok 2014. Kompletní katalog bazénů pak najdete zde. Jak můžete vidět, bazény již dávno nejsou známkou luxusu a dovolit si je může opravdu každý. Zmínit také musíme správně jméno společnosti, které se nepíše Manfíld, ale Mountfield.

Tagy: manfild nadzemní bazény, katalog zahradní bazény, prodejny nafukovací bazény, katalog bazény, manfild nadzemní bazény azuro, manfild akce bazény 2014