Mountfield.cz akční slevy

Také si už delší dobu říkáte, že by ta stará sekačka, co máte na zahradě, potřebovala vyměnit? Nebo se v létě díváte přes plot na souseda jak si pořídil nový bazén, ale je Vám líto těch peněz, co by to muselo stát si pořídit vlastní? Nyní už nemusí! Společnost Mountfield.cz si pro Vás připravila velkou výprodejovou akci, ve které Vás čekají akční slevy na celý sortiment tohoto našeho největšího prodejce všeho potřebného pro dům a zahradu.

A i když je výběr skutečně široký, my bychom zde rádi našim čtenářům představili to, co v každé kategorii pokládáme za to opravdu nejvýhodnější. A jako pomocníka jsme si mimo jiné vzali i velké srovnávače cen na internetu, abychom se ujistili, že za své peníze dostanete opravdu to nejlepší. Ale pozor, jelikož na kvalitě se nikdy nevyplatí šetřit, vybíráme pouze a jen zboží od těch nejkvalitnějších a léty prověřených výrobců zahradní techniky a vybavení. Pojďme se tedy nyní podívat, jaké zboží je v aktuální slevové akci to vůbec nejzajímavější.

Mountfield.cz – vše pro krásný trávník

Začneme novinkou v sortimentu www.mountfield.cz, kterou jsou pro letošní rok veškeré potřeby, jež může dokonalý trávník, ať už kolem rodinného domku nebo na chatě, vyžadovat. S akčními slevami tak na Vás čekají kvalitní travní osiva značek Eurogreen a Wolf-Garten, dále pak všechny druhy zahradnických substrátů – zeminy, rašeliny, mulčovací kůry a chybět nemůžou ani hnojiva Hortus nebo Cererit od prvotřídního českého výrobce Rašelina Soběslav. A aby bylo čím se o trávník starat a jak o něj pečovat, vztahují se akční ceny v aktuální slevové akci také na zahradní hadice Valmon a Hozelock a také na štěpkovače, tlakové myčky, multifunkční kultivátory, zahradní drtiče nebo vertikutátory WOLF-Garten. Celou nabídku pak doplňují ještě akční slevy na výrobky značky Fiskars. A z vlastní zkušenosti Vám řekneme, že kdo jednou zkusil odlehčené, perfektně ergonomicky tvarované nářadí tohoto finského výrobce, už nechce nikdy nic jiného.

Mountfield.cz – akční slevy bazénů

Rok 2013 zaznamenal rekordní prodeje, co se počtu bazénů týká a bazény samozřejmě nechybí ani v aktuální slevové akci společnosti mountfield.cz pro rok 2014. U našeho vůbec největšího prodejce bazénů a bazénového příslušenství za akční ceny nyní nakoupíte nejen populární nadzemní bazény Azuro, ale také například solární ohřívadla a sprchy, bazénové vysavače, bazénovou chemii a ostatní bazénové příslušenství. Na své si přijdou i náročnější zákazníci. Akční slevy se totiž vztahují i na luxusní zapuštěné bazény Compass, Fort Wayne, Calypso a Ibiza. Za 1/3 původní ceny nyní nakoupíte také letošní novinky – designové kompozitní bazény Métropole a moderní keramické bazény Compact. Času ale není nazbyt. Akční slevy platí jen po omezenou dobu a na limitované množství kusů. Proto neváhejte a navštivte některé bazénové centrum Mountfield, jejichž seznam najdete v sekci prodejny Mountfield.

Mountfield.cz – akční slevy také na sněhové frézy

Náš přehled aktuálních akčních slev uzavírají sněhové frézy, které teď seženete se slevou 55–60% z jejich původní ceny. Ať už potřebujete odházet napadaný sníh z chodníku před barákem a nebo rovnou celou příjezdovou cestu do domu, u Mountfieldu si vybere opravdu každý. Za všechny zmiňme např. univerzální dvoustupňovou sněhová frézu Compact 20 s motorem Briggs&Stratton nyní za výhodných 16 480 Kč. Z původní ceny 41 200 Kč tak ušetříte celých 24 720 Kč. Přehled dalších modelů sněhových fréz za skvělé ceny pak na Vás čeká v článku Mountfield sněhové frézy.

Za akční cenu nyní i sekačky, pily, traktrory a další vybavení

Zdaleka jsme zde ale nestihli zmínit všechno zajímavé zboží, na které se aktuální slevy vztahují. Máte-li zájem i o ostatní zboží z této výhodné nabídky, nahlédněte také do sekcí Mountfield sekačky, bazény, motorové pily, zahradní traktory, křovinořezy, zahradní grily, kompostéry nebo zahradní sprchy, kde jsme po Vás ke každému druhu zboží připravili další podrobnosti.

Tagy: mountfield bazény, mountfield cz., www.mountfield.cz akční slevy, mountfield slevy, mountfield slevy aktuální, mountfield slevy 2014, mountfield krbová kamna, www.mountfield.cz výprodej, mountfield sekačky, mountfield.cz akce