Mountfield.cz katalog zboží

Stejně jako každý rok, i pro letošek si společnost Mountfield.cz připravila pro své zákazníky tištěný katalog nového zboží. V tomto katalogu najdeme, jak už jsme u Mountfieldu zvyklí, kompletní přehled celého sortimentu s důrazem na zahradní techniku jako jsou například sekačky, křovinořezy, motorové pily a další potřeby pro dům a zahradu. Za všechny uveďme např. zahradní nábytek, drtiče větví, krbová kamna a mnoho dalších.

Pro rok 2014 si pro nás společnost Mountfield oproti minulým létům připravila několik novinek, které je třeba zmínit. Především jsou to veškeré potřeby pro krásny zahradní trávník – travní osiva, hnojiva nebo zahradnické substráty, atd. Další horkou novinku pro sezónu 2014, která se z katalogu zboží Mountfieldu tak trošku vymyká, jsou pak krmiva pro naše čtyřnohé miláčky. A na závěr je ještě třeba zmínit zcela novou řadu zapuštěných bazénů Métropole.

Zdaleka to ale není vše, co je u společnosti Mountfield pro tento rok v jejím sortimentu nového. Proto neváhejte a nahlédněte do katalogu zboží Mountfield.cz společně s námi. Tištěný katalog si můžete vyzvednout kdekoliv na prodejně, a nebo si o jeho zaslání požádat přímo na internetových stránkách společnosti. Do několika dnů Vám pak přijde katalog poštou a samozřejmě zcela zdarma. Ve zmiňovaném katalogu najdete i ceník veškerého zboží Mountfield. Přehled všech prodejen, kde si můžete katalog zdarma vyzvednout najdete v sekci Mountfield prodejny. Souhrn všech aktuálních slevových akcí, které momentálně u Mountfieldu probíhají, jsme pak připravili v článku Mountfield.cz akční slevy.

Tagy: mountfield.cz akce, mountfield cz ceník veškerého zboží, mountfield.cz akční slevy, slevy mountfield.cz, mountfield.cz akce bazény, mountfield.cz akce-zahrada, mountfield.cz katalog zboží