Manfild akce

V tomto článku se podrobněji podíváme na všechny akce, které právě u Manfildu probíhají. Řeč bude nejenom o slevových akcích, v nichž nakoupíte zahradní vybavení a techniku za nízké ceny, ale také o všech nadstandartních službách, které se na toto zboží vážou. Jsou to totiž právě tyto extra služby a výhody, jichž si zákazníci společnosti Manfild v různých anketách a průzkumech cení nejvíce. Zmíníme zde akce, které se týkají celého sortimentu společnosti Manfild. Pokud hledáte informace o konkrétních produktech jako jsou např. Manfild bazény, sekačky, zahradní traktory, sněhové frézy, zahradní sprchy, křovinořezy, kompostéry, zahradní grily a podobně, jsou zde pro Vás připraveny jednotlivé sekce, kde se každému druhu zboží věnujeme jednotlivě. Nyní už se pojďme podívat na probíhající Manfild akce.

Velká sezónní Manfild akce 2014

U Manfildu (správně psáno Mountfieldu) právě probíhají velké posezónní výprodeje, ve který seženete celý sortiment zboží bez vyjímky za 20%-60% jeho původní ceny. Např. oblíbené bazény Azuro 404 jen za 12 890 Kč z původních 26 330 Kč nebo značkový křovinořez Oleo-Mac Sparta 250 S původně za plnou cenu 10 120 Kč nyní za 4 600 Kč.

Zdarma doprava, vybalení, zprovoznění i zaškolení

Všechny tyto služby platí pro vybrané zboží označené žlutým symbolem s bílým domečkem uvnitř. Zboží si můžete dokonce nechat dovést rovnou na zahradu.

Zdarma každoroční posezónní prohlídky

Pravidelné posezónní prohlídky zahradní techniky jsou pro dlouhodobý a bezproblémový provoz každého zahradního stroje nezbytností. Díky tomu, že společnost Manfild provozuje na každé prodejně také vlastní servisní středisko zahradní techniky, může nyní všem svým zákazníkům nabídnout na vybrané výrobky tuto jedinečnou službu. Zboží, na které se servisní prohlídky zdarma vztahují, poznáte podle symbolu klíče s matičkou.

Prodloužená záruka

Společnost Manfild věnuje každému zboží pečlivou pozornost před tím, než se ho rozhodne do své nabídky vůbec zařadit. Každý výrobek je tak podroben pečlivému a velmi náročnému testovaní. Jen ty, co projdou na výbornou, jsou pak nabízeny zákazníkům. Aby společnost Manfild prokázala, že si za svými výrobky opravdu stojí, poskytuje nyní prodlouženou 7letou záruku na většinu svých zahradních strojů. To ale není vše, například na luxusní keramické bazény Compass od australské společnosti Compass Pools je poskytována záruční lhůta až 20 let!

Tagy: manfild akce, monfield akce, maunfield akce, mounfild akce, manfild sekačky, mounfield akce, manfild bazény, mountfild akce, manfild akce prodejny, monfild akce