Mounfild bazény

Společnost Mounfild patří v České republice mezi největší prodejce bazénů a bazénových doplňků. Mezi její spokojené zákazníky dnes patří více než 250 000 klientů. Samozřejmostí u Mounfildu (správně Mountfieldu) je i odborná montáž a pravidelný servis. Z bohaté nabídky všech druhů, tvarů a značek bazénů, které lze v České republice sehnat si vybere opravdu každý. Ať už se jedná o cenově příznivé modely tak i o ty úplně nejluxusnější. Velmi kladně oceňujeme i nadstandartní délku záruk – u některých bazénů je to až 30 let.

Mounfild (správně piš Mountfield) se specializuje především na venkovní rodinné bazény. Vybrat si může z následujícího sortimentu:

  • Nadzemní bazény: Mezi ně patří velmi populární bazény Azuro, které je možné jednoduše i částečně nebo úplně zapustit do země. Dále jsou to pak nafukovací bazény značky Swing nebo Intex, určené hlavně pro děti nebo jako osvěžení v horkém létě.
  • Zapuštěné bazény: Tyto bazény lze podle přaní instalovat i do interiéru či zimní zahrady. Vybírat lze z modelů Compass, Calypso, Ibiza a Fort Wayne. Ty se liší především typem konstrukce a použitých materiálů.

K dispozici je i veškeré příslušenství:

  • Zastřešení bazénů: To je nejenom esteticky pěkné na pohled, ale především se jedná o velmi praktickou záležitost. Nejenže ušetří čas a peníze za ohřev vody a čištění bazénu, ale také-obzvláště v kombinaci s tepelným čerpadlem-výrazně prodlouží koupací sezónu až na 9 měsíců. Jako bezpečnostní pomůcku ho také ocení např. rodiče s malými dětmi. Nelze se tedy divit, že většina majitelů bazénu volí nějaký způsob zastřešení. U Manfildu lze vybírat ze všech druhů a tvarů jak posuvného tak i přenosného zastřešení.
  • Příslušenství bazénů: Schůdky, teplná čerpadla, solární ohřívadla, solární sprchy, odvlhčovače, protiproudy, zastřešení Azuro, bazénové folie, krycí plachty, solární plachty, bazénové vysavače, bazénové tyče, bazénové kartáče, bazénové síťky nebo bazénové teploměry
  • Čištění vody: Bazénová chemie, filtrace vody, dávkovače chemie

Tagy: manfild bazény, mountfield bazény, mountfild bazény, monfild bazény, monfield bazény, maunfield bazény, mauntfield bazény, mounfild bazény, mounfield bazény